KONST / Litografier / Färglitografi 10267109
*
nr 1026 7109
Ingrid Roth
(f. 1958), Sverige
Färglitografi, Ingrid Roth, 156/290, bladets mått: 31x59
Ingrid Roth, svensk bildkonstnär född 1958.
Följerätt
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 21 mars 2016
kl 19:43:50
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
16/3 13:04:14
1
Vinnande bud
16/3 13:09:25
1
justering av budtak
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik ingrid roth litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
8139 Oljemålning
Ingrid Roth (f. 1958), Sverige. Signerad, daterad ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 20:13
*
Ingrid Roth
Ingrid Roth, svensk bildkonstnär född 1958.
nr 1026 7109
Ingrid Roth
(f. 1958), Sverige
Färglitografi, Ingrid Roth, 156/290, bladets mått: 31x59
Ingrid Roth, svensk bildkonstnär född 1958.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 1.000 kr |
| Såld: | 700 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 21 mars 2016 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 16/3 13:04:14 | 1 | Vinnande bud |
| 16/3 13:09:25 | 1 | justering av budtak |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik ingrid roth litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
8139 Oljemålning
Ingrid Roth (f. 1958), Sverige. Signerad, daterad ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
2 feb kl 20:13



